Bilişim ve Teknoloji Hukuku Eğitimi

Eğitimi düzenleyen kurum:

Bilişim ve Teknoloji Hukuku Eğitimleri İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Lebib Yalkın Akademi iş birliğiyle düzenlenmektedir.

Eğitimin tarihi ve yeri:

Eğitimler 05 – 12 – 19 ve 26 Mart 2016 tarihlerinde 13:00 – 18:00 saatleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Dolapdere Yerleşkesinde verilecektir..

Eğitmen:

Yrd. Doç. Dr. Leyla Keser

Sertifika programının amacı:

Son yıllarda hızla artış gösteren e-ticaret ve çevrim içi (online) pazarlama faaliyetleri kapsamında, hem konuya ilişkin yeni çıkan mevzuatın incelenerek bilgi edinilmesi hem de yeni düzenlemeler doğrultusunda uygulamada yaşanan sorunlara dikkat çekilerek çözüm yollarının değerlendirilmesi amaçlanmaktadır.

Sertifika programına kimler katılabilir?

Şirketlerin pazarlama ve hukuk departmanlarında çalışan kişiler, e-ticaret alanında faaliyet gösteren şirket yetkilileri, avukatlar, reklam ve sosyal medya ajans çalışanları

Sertifika programının konuları:

  • E-ticaret, e-ticaret düzenlemeleri ve uygulamada yaşanan sorunlar
  • İzinli pazarlama faaliyetlerinin kapsamı ve sınırları
  • Online (özellikle işletme web siteleri ve sosyal medya üzerinden) gerçekleştirilen pazarlama faaliyetlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar
  • Verilerin korunması
  • E-devlet uygulamaları hakkında genel bilgiler

Sertifika programı sertifika ve ücret bilgisi:

Bu programa katılanlara İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörlüğü ve Lebib Yalkın tarafından hazırlanmış sertifika verilecektir. Sertifika programının ücreti 1.695 TL + KDV’dir. Lebib Yalkın abonelerine ve İstanbul Bilgi Üniversitesi mensuplarına %15 indirim uygulanacaktır.

Kayıt ve iletişim:

Sertifika programı hakkında ayrıntılı bilgi almak ve çevrim içi (online) kayıt için ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Sertifika programını kaçırmamak için Facebook Etkinlik kaydı yapabilirsiniz.