Franchise Sözleşmesi ve Uygulamaları Mesleki Eğitim Programı

Etkinliği düzenleyen:

Franchise Sözleşmesi ve Uygulamaları Mesleki Eğitim Programı, Hukuk Akademisi tarafından düzenlenmektedir.

Etkinlik tarihi – yeri:

Eğitim programı, 24 Aralık 2016 tarihinde 10.00 – 17.00 saatleri arasında Hukuk Akademisi Büyükdere Caddesi No:199 Levent/İstanbul adresinde yapılacaktır.

Eğitmen:

  • Yrd. Doç. Dr. Umut YENİOCAK

Eğitim içeriği:

  • Franchise sözleşmesinin müzakere aşamasından başlamak üzere, sözleşmenin kurulması, ifası ve sona erdirilmesi uygulamalarında dikkat edilmesi gereken noktaları, uygulamadan örnekler
  • Türkiye’de, AB ülkelerinde ve ABD, Avustralya gibi farklı hukuk sistemlerinin uygulandığı diğer ülkelerde, hangi düzenleme ve uygulamaların hâkim olduğu katılımcılara aktarılarak, özellikle Türkiye uygulaması açısından bilinmesi gereken pratik bilgiler üzerinde durulacaktır.
  • Franchise sözleşmelerin hazırlanması ve incelenmesine ilişkin teknik bilgilerin, uygulamadaki sözleşmelerde kullanılan hüküm örnekleri, örnek dava dosyaları, bilirkişi raporları ve çok sayıda Yargıtay kararıyla desteklenerek, power point sunum eşliğinde aktarılması amaçlanmaktadır.

facebook

Eğitim ücreti*

348 TL

*Kontenjan Bazlı Ücretlendirme Modeli Kapsamında, Eğitim ücretleri sınıf kontenjanına paralel olarak değişiklik göstermektedir.)

Eğitim programında “ÜCRET İADE GARANTİSİ” bulunmaktadır. Tüm katılımcılara “Franchise Sözleşmesi – Yrd. Doç. Dr. Umut Yeniocak” kitabı ve eğitimi destekleyici nitelikte On İki Levha Yayıncılık tarafından temin edilen bir adet kitap ücretsiz olarak verilecektir. Ayrıca; Ders notları, bir ay süresince Lexpera® kullanımı, gün boyu kahve – çay servisi ve atıştırmalıklar eğitim bedeline dahildir.

Sertifika bilgisi:

Eğitim programını tamamlayanlara “Katılım Belgesi” ve “2 Adet Transkript” verilecektir.

Başvuru:

Franchise Sözleşmesi ve Uygulamaları Mesleki Eğitim Programı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve programa çevrim içi (online) başvurmak için ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

main_franchise