Dijital Araştırmalar Semineri 2015

Adli Bilişim Derneği 6 Mayıs 2015 tarihinde Dijital Araştırmalar Semineri düzenliyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan seminerin konuşmacı listesinde şu isimler yer alıyor: 

Ş. Nezih Kuleyin (Semor AŞ Genel Müdürü), Av. Özgür Eralp (Hukuk Müşaviri), Prof. Dr. İ. Hamit Hancı (Adli Bilimciler Derneği Başkanı), Hacı Yusuf Karababa (Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanı), Kemal Pelit (Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanı), Sedat Bakıcı (Yargıtay 8.Ceza Dairesi Başkanı), Stephen Mason, İbrahim Halil Saruhan (Adli Bilişim Uzmanı), Dr. Murat Volkan Dülger, Mariye Umay Akkaya (Türk Standardları Enstitüsü), Semih Dokurer (Adli Bilişim Derneği Başkanı), Dr. Yunus Balı (Emniyet Genel Müdürlüğü-Adli Bilişim Uzmanı) ve Halil Öztürkci (Adli Bilişim Uzmanı)

Dijital araştırmalar alanında çalışan profesyonellerin bir araya geleceği Dijital Araştırmalar Semineri’nde bilişim suçlarıyla mücadelede etkin yöntemler ve yapılması gereken yasal düzenlemeler tartışılacak.

Dijital Araştırmalar Semineri hakkında daha detaylı bilgi almak ve katılımcı formunu doldurmak için etkinliğin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu etkinlikle ilgili eksik veya yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

dijital araştırmalar semineri 2015