İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Geliştirilmesi Projesi 2. Aşama Sempozyumu - TÜRKİYE HUKUK

İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Geliştirilmesi Projesi 2. Aşama Sempozyumu

0

İç Güvenlik Paketi ile daha önce düzenlenen uluslararası toplantıda güvenlik hizmetleri veren kolluk kuruluşlarının toplumda nasıl algılandığı ve güvenlik hizmetlerinin topluma hesap verilerek yerine getirilmesi gerektiği konusu ele alınmıştı.

Söz konusu toplantının devamı olan bu toplantıda daha önce yapılmış bulunan kolluğa duyulan güveni ölçen bilimsel araştırmanın sonuçları açıklanacak. Sempozyuma katılacak konuşmacılar arasında Feridun Yenisey, Sebastian Roché, Pr. Jacques de Maillard, Dr. Mine Özaşçılar, Mike Hough, Dr. Bernhard Frevel, Dr. Wurtenberg, Pr. Dietrich Oberwittler, Pr. Markus Gonzalez, Pr. Kühne, Dr. Sinan Altunç ve Levent Kurtoğlu yer alıyor.

23 Mart 2015 tarihinde saat 09.00’da Conrad İstanbul’da gerçekleştirilecek olan toplantıya katılmak için daha önceden kayıt yaptırmak gerekiyor.

Etkinlik programına buradan ulaşılabilir.

Bu etkinlikle ilgili eksik veya yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Konferans: Kadına Karşı Şiddetle Mücadelede Yeni Bir Dönem: İstanbul Sözleşmesi başlıklı makalemizde Çiğdem Hacısoftaoğlu, Feride Acar ve Hülya Gülbahar hakkında bilgiler verilmektedir.

Okuma önerisi:  Bilişim Hukuku Alanındaki Güncel Gelişmeler Paneli
Paylas.

Yorumunuz

%d blogcu bunu beğendi: