Uluslararası İnşaat Sözleşmelerinin Hükümleri ve Davaları Konferansı - TÜRKİYE HUKUK

Uluslararası İnşaat Sözleşmelerinin Hükümleri ve Davaları Konferansı

0

Akıncı Hukuk Bürosu, Uluslararası İnşaat Sözleşmelerinin Hükümleri ve Davaları Konferansı (International Construction Contract Administration and Claims Conference) organize ediyor. 

Konuşmacıları arasında Prof. Dr. Ziya Akıncı, Mark I. Anderson, Doç. Dr. Cemile Demir Gökyayla ve Zeynep Güven’in yer aldığı konferansta ele alınacak konular iki alt başlıktan oluşuyor:

  • FIDIC Sözleşme Formunun, Zamanın Uzatılması ve Ek Ücret ile Zarar Talepleri Açısından Değerlendirilmesi / Understanding the FIDIC Form of Contract Regarding Extension of Time and Additional Cost and Damage Claims
  • Ücret ve Zamanın Uzatılmasına Dair Delillerin Sunulması / Establishing Proof of Cost and Extension of Time

Türkçe ve İngilizce konuşmaların yapılacağı konferansta ayrıca bir simultane çeviri yapılmayacak. 13 Kasım 2015 tarihinde 13.30 – 19.30 saatleri arasında Akıncı Hukuk Bürosu Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek Uluslar arası İnşaat Sözleşmelerinin Hükümleri ve Davaları Konferansı’na katılım ücreti 50 TL.

Konfersla ilgili ayrıntılı bilgi için akincilaw.com adresinde yer alan iletişim bilgilerinden irtibata geçilebilir.

Bu etkinlikle ilgili eksik veya yanlış bilgi verildiğini düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

konferans

Bir önceki yazımız olan Kentsel Dönüşüm Hukuku Semineri başlıklı makalemizde gayrimenkul hukuku, kentsel dönüşüm hukuku ve Mizan Hukukçular Derneği hakkında bilgiler verilmektedir.

Okuma önerisi:  Uygulamacılar için Tahkim Eğitim Programı Modül - 1
Paylas.

Yorumunuz

%d blogcu bunu beğendi: