“Uluslararası Sözleşmeler ve Tahkim” Sertifika Programı

Programı düzenleyen kurum:

Uluslararası Sözleşmeler ve Tahkim konulu akreditasyonlu bir sertifika programı İzmir Barosu ve Universidad Carlos III De Madrid ve STN Global Executive Management Ltd. UK iş birliğiyle düzenlenmektedir.

Program tarihi – yeri:

Universidad Carlos III De Madrid’den akreditasyonu alan Türkiye’deki ilk ve tek sertifika programı olan “Uluslararası Sözleşmeler ve Tahkim” konulu eğitim 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde İzmir Barosu’nda yapılacak.

Eğitim konuları:

  • Uluslararası Sözleşmeler
  • Tahkimin Yargılaması (Tahkim yeri, tahkim dili, tahkime uygulanacak hukuk seçimi, tahkim şartının hazırlanması)
  • Enerji Tahkimi
  • İnşaat Hukuku Uyuşmazlıkları
  • Hakem Kararlarının Tanınması ve Tenfizi
  • Deniz Ticareti

Eğitime kimler katılabilir?

Uluslararası Tahkim, Uyuşmazlık Çözümü alanında eğitim verilecek sertifika programına avukatlar, hukuk müşavirleri, stajyer avukatlar, hukuk fakültesi öğrencileri, herhangi bir lisans bölümünden mezun olup da ulusal ve/veya uluslararası şirketlerde sözleşme hazırlama ve tecrübe sahibi olmak isteyenler katılabilmektedir.

Sertifika bilgisi:

Program sonunda verilecek Universidad Carlos III De Madrid onaylı sertifika, Avrupa Birliği tarafından tanınmaktadır.

Başvuru / Ücret:

Sertifika programına başvuruların ne zaman ve ne şekilde alınmaya başlayacağı, eğitim ücretinin tutarı ve eğitimin kimler tarafından verileceği konularından İzmir Barosu’yla yapılan telefon görüşmelerinde bilgi alınamamıştır. Gerekli bilgiler netleşince bu içerik güncellenecektir.

Sertifika programını kaçırmamak için Facebook Etkinlik kaydı yapabilirsiniz.