Yeni Trafik Sigortası Düzenlemesi Beraberinde Hangi Sorunları Getiriyor?

İstanbul Barosu ile Kemerburgaz Ü. Sürekli Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa organize ettiği konferansta 1 Haziran 2015 tarihinde yürürlüğe giren Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası’nın beraberinde getireceği sorunlar masaya yatırılacak.

“1 Haziran 2015 Tarihinde Yürürlüğe Giren Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları ve Beraberinde Getirdiği Sorunlar” konulu konferansın açılış konuşmasını İstanbul Barosu Başkanı Av. Doç. Dr. Ümit Kocasakal yapacak.

İki oturumdan oluşacak konferansın oturum başkanlığını Sigorta Hakemi İsmet Demirağ üstlenirken ilk oturumda Galatasaray Ü. Deniz ve Sigorta Hukuku Öğretim Üyesi Prof. Dr. Samim Ünan ile Tazminat Hukuku Uzmanı Çelik Ahmet Çelik söz alacak.

Konferansın ikinci oturumu konuşmacıları ise Mehmet Akif Eroğlu (Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği) ve Doğan Şen (Sigorta Acenteleri Derneği) olacak.

Herkesin katılımına açık ve ücretsiz olan etkinlik Çağlayan Adliyesi Büyük Konferans Salonu’nda 18 Haziran 2015 tarihinde 13.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Bu etkinlikle ilgili eksik veya yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

20150611TRAFIK