6. Tüketici Hukuku Kongresi’ne gidecek 3 şanslı isim belirlendi

(3 şanslı isim yazının sonunda yer almaktadır.)

Tüketici Hukuku Enstitüsü tarafından 17 – 19 Kasım 2016 tarihlerinde düzenlenecek 6. Tüketici Hukuku Kongresi‘ne 3 kişiyi Türkiye Hukuk kontenjanından ücretsiz olarak göndereceğiz.

Doğuş Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, BDDK, Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği ile Finansal Planlama Derneği tarafından da desteklenen Kongre’ye ücretsiz katılım için;

veya

  • Twitter’dan @turkiye_hukuk / @tuketicienstitu etiketleri ve “6. Tüketici Hukuku Kongresi başlıyor” cümlesiyle facebook.com/events/1028469437248299/ adresindeki etkinliğimizi paylaşmanız yeterli.

6. Tüketici Hukuku Kongresi‘ne ücretsiz olarak katılacak 3 kişinin ismi 24.08.2016 Çarşamba günü saat 18.00’de sosyal medya hesaplarımız üzerinden açıklanacaktır.

Önemli not:

  • 3 kişi, Facebook veya Twitter’dan paylaşımda bulunanlar arasından çekilişle belirlenecektir. (Hesapları gizli olan katılımcıların paylaşımlarından haberdar olamayacağımız için söz konusu kişiler çekilişe dahil edilemeyecektir.)
  • Belirlenecek 3 kişinin, daha önce Türkiye Hukuk’un kampanyalarından faydalanmamış olduğu kontrol edilecektir.
  • Türkiye Hukuk tarafından belirlenecek 3 kişi, sadece kongreye ücretsiz katılım hakkına sahip olacaktır. Kongre düzenleme kurulu tarafından etkinlik sonrası verilecek kongre kitabı veya etkinlikle ilgili diğer ayrıntılar bu kampanyaya dahil değildir.
  • Konuyla ilgili sorularınızı editor@turkiyehukuk.org adresinden bize iletebilirsiniz.

Söz konusu paylaşımları yapanlar arasından saat 18.00 itibarıyla belirlenen aşağıdaki 3 isim, 6. Tüketici Hukuku Kongresi’ne Türkiye Hukuk kontenjanıyla katılmaya hak kazandılar. Aşağıda isimleri yer alan 3 takipçimizin editor@turkiyehukuk.org adresine tam Ad-Soyad, okudukları bölüm/sınıf veya (meslek) ve telefon numaralarını göndermelerini rica ediyoruz. Söz konusu bilgiler Kongre düzenleyici Tüketici Hukuku Enstitüsü ile paylaşılacaktır. 

  1. Ahmet SALGUT
  2. Cem DOĞAN
  3. Tuğba ATAMTÜRK