Kamu İhale Hukuku ve Uygulamaları Mesleki Eğitim Programı

Etkinliği düzenleyen:

Kamu İhale Hukuku ve Uygulamaları Mesleki Eğitim Programı, Hukuk Akademisi tarafından düzenlenmektedir.

Etkinliğin tarihi – yeri:

Eğitim programı 10 – 11 Aralık 2016 tarihlerinde Hukuk Akademisi Büyükdere Caddesi No:199 Levent/İstanbul adresinde yapılacaktır.

Eğitmenler:

  • Av. Volkan SIRABAŞI
  • Yrd. Doç. Dr. İbrahim Nihat BAYAR

Eğitimin içeriği:

Toplam 12 ders saatinden oluşan eğitim içeriğinin ilk bölümünde “Kamu İhale Hukuku Mevzuatı”, “Kamu İhale Sözleşmeleri” ve “Kamu İhale Sözleşmelerinin Uygulanması” konularına değinildikten sonra 4734 Sayılı Kanunun Genel Düzenlemeleri, 4734 Sayılı Kanunun Uygulama Kuralları ve 4734 Sayılı Kanunda Düzenlenen Alım Yöntemleri ayrıntılı olarak işlenecektir.

Eğitimin ikinci bölümünde; İhalelere Yönelik Başvurular ve İhale İşlemlerinin İdari Yargıda Dava Edilmesi, TCK Md.235 (İhaleye Fesat Karıştırma Suçu), TCK Md.236 (Edimin İfasına Fesat Karıştırma Suçu), Kamu İhale Mevzuatı Çerçevesinde İdari ve Cezai Yaptırımlar konularına değinilecektir. Eğitim programı “Mal ve Hizmet Alımı, Yapım İşleri İhaleleri Mevzuatı”na ilişkin detaylı bilgilendirme ile tamamlanacaktır.

facbook_etkinlik

Eğitim ücreti*

696 TL (Kontenjan Bazlı Ücretlendirme Modeli Kapsamında, Eğitim ücretleri sınıf kontenjanına paralel olarak değişiklik göstermektedir.)

*Eğitim programında “ÜCRET İADE GARANTİSİ” bulunmaktadır. Tüm katılımcılara “Kamu İhalelerinde Dava Süreci – Av. Volkan SIRABAŞI ” kitabı ve eğitimi destekleyici nitelikte On İki Levha Yayıncılık tarafından temin edilen bir adet kitap ücretsiz olarak verilecektir. Ayrıca; Ders notları, bir ay süresince Lexpera® kullanımı, gün boyu kahve – çay servisi ve atıştırmalıklar eğitim bedeline dahildir.

Sertifika bilgisi:

Eğitime 2 gün boyunca katılanlara Katılım Belgesi” ve “2 Adet Transkript” verilecektir.

Başvuru / Kayıt:

Eğitim programı hakkında daha fazla bilgi almak veya eğitime çevrim içi (online) başvurmak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

kamu_ihale