Sigorta Tüketici Hukuku Mesleki Eğitim Programı

Etkinliği düzenleyen:

Sigorta Tüketici Hukuku Mesleki Eğitim Programı, Hukuk Akademisi tarafından düzenlenmektedir.

Etkinlik tarihi – yeri:

Eğitim, 26 – 27 Kasım 2016 tarihlerinde 10.00 – 17.00 saatleri arasında Hukuk Akademisi Büyükdere Caddesi No: 199 Levent/İstanbul adresinde yapılacaktır.

Eğitmen:

Doç. Dr. Serap AMASYA

Eğitim konuları:

  • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un tüketici işlemi niteliğini taşıyan sigorta sözleşmeleri hakkında uygulanacak kurallar incelendikten sonra hem tüketiciye ilişkin düzenlemede, hem de sigortaya ilişkin mevzuatta ayrı ayrı düzenlenmiş olan hususlar ele alınacaktır.
  • Eğitimin ikinci bölümünde Sigorta sözleşmelerinin içeriği ve hukuki niteliği konularına değinilecek olup Sigorta sözleşmelerinin yargısal denetimi, Sözleşme içeriğinin sigorta hukuku mevzuatında yer alan emredici hükümlerle denetimi ve genel işlem şartları bakımından denetimi konuları kapsamlı şekilde incelenecektir.

facbook_etkinlik

Eğitim ücreti*

696 TL

*Kontenjan Bazlı Ücretlendirme Modeli Kapsamında, Eğitim ücretleri sınıf kontenjanına paralel olarak değişiklik göstermektedir. Eğitim programında “ÜCRET İADE GARANTİSİ” bulunmaktadır. Tüm katılımcılara eğitimi destekleyici nitelikte On İki Levha Yayıncılık tarafından temin edilen bir adet kitap ücretsiz olarak verilecektir. Ayrıca; Ders notları, bir ay süresince Lexpera® kullanımı, eğitim süresince kahve – çay servisi ve atıştırmalıklar eğitim bedeline dahildir.

Sertifika bilgisi:

Eğitim programına iki gün boyunca katılacaklara “Katılım Belgesi” ve “2 Adet Transkript” verilecektir.

Başvuru / Kayıt:

Eğitimle ilgili daha ayıntılı bilgi almak veya eğitime çevrim içi (online) başvuruda bulunmak için ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

spor_hukuku