Uluslararası Taşımacılık, Yük Sigortaları, Rücu Davaları, Uzlaşma ve Tahsil Yolları

İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Hukuku Komisyonu tarafından organize edilen Uluslararası Taşımacılık, Yük Sigortaları, Rücu Davaları, Uzlaşma ve Tahsil Yolları konulu konferans, 28 Mart 2015 tarihinde İstanbul Çağlayan Adliyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

İki oturumdan ve soru-cevap kısmından oluşacak konferansın açılış konuşmalarını İstanbul Barosu Genel Sekreteri Av. Hüseyin Özbek, Axa Sigorta A.Ş.’den Levent Büyükçolak ve İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Hukuku Komisyonu Başkanı Av. Egemen Gürsel Ankaralı tarafından yapılacak.

Oturum başkanlığını İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Hukuku Komisyonu üyesi Av. Cem Congar’ın yöneteceği ilk oturumda David Goris ve Mario Gaziglia birer konuşma yapacak.

İkinci oturumun başkanlığını İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Hukuku Komisyonu üyesi Av. Mehmet Kaya yapacak. Ayrıca ikinci oturumun konuşmacıları arasında Prof. Dr. Nuray Ekşi ve Prof. Dr. Pınar Akan yer alıyor.

İngilizce – Türkçe / Türkçe – İngilizce simultane çevirinin yapılacağı konferansın detaylı programının yer aldığı afişine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu etkinlikle ilgili eksik veya yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

taşımacılık