Rekabet Hukuku Sektör Bazlı Seçimlik Sertifika Programı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Rekabet Hukuku ve Politikası Uygulama ve Araştırma Merkezi, rekabet hukukunun güncel gelişmeler gösterdiği Motorlu Taşıtlar Sektörü ve Enerji Sektörlerine özel 12 Aralık Cumartesi günü Seçimlik Rekabet Hukuku Sertifika Programı gerçekleştiriyor.

Programlar 12 Aralık Cumartesi günü saat 9:30-12:30 ve 13:30-16:30 aralığında toplam 6’şar saatlik modüller halinde gerçekleştirilecek. Kontenjanın sınırlı olduğu sertifika programına 30 Eylül 2015 tarihine kadar erken kayıt yaptıranlara %40 indirim uygulanıyor.

Seçimlik Rekabet Hukuku Sertifika Programı Başvurusu için Gerekli Belgeler:

  • Rekabet Hukuku ve Politikası Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin internet sitesinde (http://rhm.edu.tr) , “Faaliyetler” başlığı altındaki “Rekabet Hukuku Eğitim Programları” kısmında yer alan “Rekabet Hukuku Sektör Bazlı Seçimlik Sertifika Programı” linkindeki başvuru formu.
  • Kurs ücretinin yatırıldığına dair dekont. (Dekontta yer alması gereken bilgiler çok önemlidir; bilgilerin eksikliği kaydınızın yapılamamasına neden olabilecektir, hassasiyet göstermenizi rica ederiz).
  • İndirim uygulanacaksa, indirim nedenine ilişkin belge, (öğrenci belgesi; stajyer avukat kimlik fotokopisi; İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrenci kimliği fotokopisi).

Belgelerin Teslimi:

Bu belgeler, İstanbul Bilgi Üniversitesi Rekabet Hukuku ve Politikası Uygulama ve Araştırma Merkezi, Dolapdere İstanbul adresine elden veya kargo ile iletilmelidir.

Program Ücreti:

Sertifika Programı ücreti 750,00-TL’dir. Bu fiyat üzerinden öğrencilere ve stajyer avukatlara %10, İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencilerine/mezunlarına %25, daha önce Merkez faaliyetlerine katılanlara % 40 indirim yapılacaktır. Erken kayıt tarihi Eylül ayı sonuna kadardır ve erken kayıt yaptıranlara % 40 indirim yapılacaktır. Kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih edilmesi halinde anlaşmalı banka kartları ile, program ücretine iki taksit yapılabilmektedir. Her katılımcı için indirim oranlarından yalnızca 1 tanesi uygulanır.

Seçimlik Rekabet Hukuku Sertifika Programı hakkında daha detaylı bilgi ve başvuru formu için ilgili bağlantı ziyaret edilebilir.

Bu etkinlikle ilgili eksik veya yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Seçimlik Rekabet Hukuku Sertifika Programının Facebook Etkinliklerine Kaydol

sertifika programı