YESİ Derneği Hukuk Seminerleri

YESİ Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi‘nin bu yıl ilk kez organize ettiği Hukuk Seminerleri’nin ikincisi 13 Nisan Pazartesi günü İstanbul Üniversitesi Kongre Merkezinde saat 14.00’de yapılacak.

İstanbul Barosu’ndan Av. Nesrin ÖZKAYA ile İstanbul İl Sağlık Müdürü Eski Yardımcısı Av. Canbey AVŞAR’ın konuşmacılar arasında yer aldığı seminerde “Sağlık Hukukunda Malpraktis Davaları ile Ceza Tazminat ve Disiplin Sorumlulukları” konusu masaya yatırılacak.

Mesleklerinde uzman hukukçular ile yeni nesiller arasında kurulacak bağın kuvvetlenmesi amacıyla düzenlenen Hukuk Seminerleri 4 hafta sürecek.

Üçüncü Seminer, 21 Nisan 2015 tarihinde saat 14.00’de Süleymaniye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fenerbahçe ve Beşiktaş futbol kulüplerini CAS davalarında temsil eden Spor Hukuku Uzmanı Av. Mehmet Emin ÖZKURT ve Spor Hukuku Uzmanı Av. Şekip HARDAL’ın konuşmacı olarak katılacağı seminerin konusu  “Spor Hukukunun Güncel Sorunları Ve Çözüm Önerileri” olacak.

Dördüncü ve son seminer ise 27 Nisan 2015 tarihinde İstanbul Üniversitesi Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans salonunda saat 14.00’de gerçekleştirilecek. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Evren KOÇ ile İstanbul Adalet Komisyonunda Bilirkişi Ve Kayyım SMMM Mustafa KINACI, İflas Ve İflasın Ertelenmesindeki Doktrin ve Uygulamaları üzerine konuşacaklar.

Bu etkinlikle ilgili eksik veya yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

010420151551162084573_3