İdeal Hukuk Kulübü, Ödülüne Kavuştu

2015 – 2016 döneminde düzenledikleri onlarca etkinlikle Yılın Hukuk Kulübü ödülünün sahibi olan İstanbul Üniversitesi İdeal Hukuk Kulübü, ödüllerine bugün kavuştu.

Türkiye Hukuk tarafından ilk kez dağıtılan “Hukuka Yön Verenler” ödülleri,  Mart 2015 – Mart 2016 arasında düzenlenen hukuk etkinliklerinin istatistiklerine göre belirlendi. 8 dalda hukukun en aktiflerine verilen ödüllerin Hukuk Kulübü kategorisindeki sahibi İÜ İdeal Hukuk Kulübü oldu.

Ödülü, kulübün bir önceki başkanı Furkan Kölük, kulübün yeni başkanı Eminenur Metin ve kulüp başkanı yardımcısı Furkan Gurbetoğlu birlikte aldı. Taksim’deki ofisimizde ağırladığımız İdeal Hukuk Kulübü’nün bu yılki etkinlikleri üzerine konuştuk, Hukuka Yön Verenler ödüllerini önümüzdeki yıl daha farklı bir organizasyonla gerçekleştirme projemizden bahsettik.

2016’da da Yılın Hukuk Kulübü ödülünü kazanacaklarına inandıklarını söyleyen İdeal Hukuk Kulübü’nün bütün üyelerini hayata geçirdikleri projeler ve düzenledikleri etkinliklerden dolayı tebrik ediyoruz.

ideal_hukuk_kulubu